Jeżeli jesteś perfekcjonistką, nie boisz się wyzwań i twoją miłością jest przedłużanie rzęs - nie wahaj się! Dołącz do #perfectlashsquad

Szkolenia

Od 2020 roku jesteśmy placówką szkoleniową dla przyszłych pokoleń fantastycznych stylistek rzęs! Dla osób, które chcą zdobyć wiedzę i kształcić swoje umiejętności pod okiem najlepszych profesjonalistów przygotowaliśmy ofertę szkoleń we współpracy z Holenderską marką Perfect Eyelash.

Set Moosavi, założycielka firmy Perfect Eyelash, to Lash Master i Międzynarodowy Sędzia Mistrzostw w przedłużaniu rzęs. Najwyższej jakości produkty, najlepsza dbałość o naturalne rzęsy i najbardziej innowacyjne techniki - to właśnie przyczyny, dla których postanowiliśmy, że dla Naszych klientek oraz kursantem Perfect Eyelash jest najlepszym wyborem!

 • Non stick strips 1080x1080.png

  One by One

  Szkolenia z metody 1:1, idealne dla osób początkujących oraz tych, które potrzebują powtórki podstaw.

 • RV_1_1080x1080.png

  Volume Russian

  Szkolenia z metod objętościowych 2-6D, najbardziej pożądanych na rynku. Doskonałe dla osób, które chcą poszerzać swoją wiedzę.

 • Sfeer_1_1080x1080.png

  Masterclass

  Personalizowane szkolenia dla praktyków, którzy chcą poznać nasze autorskie techniki oraz dla osób, które chcą uzupełnić swoją wiedzę.

© 2019 Kopalnia Piękna. Proudly created with Wix.com