długie rzęsy przedłużanie rzęs henna i regulacja brwi rzęsy Kopalnia Piękna Katowice

Rzęsy i brwi

Jeżeli chodzi o przedłużanie rzęs, nie mamy sobie równych! Pracujemy wyłącznie na produktach najwyższej jakości i stale doskonalimy swoje umiejętności. Sprawdź sama, co możemy dla ciebie zrobić by ułatwić twój poranek i codzienny makijaż!

przedłużanie rzęs 1:1

Jest to jedna z najpopularniejszych metod przedłużania rzęs, polegająca na doklejeniu syntetycznej lub kaszmirowej rzęsy do rzęsy właściwej w proporcji 1 syntetyk:1 rzęsa naturalna. Pozwala to na uzyskanie zaskakująco naturalnego efektu przyciemnienia naturalnych rzęs, zagęszczenia i wydłużenia. Warto pamiętać, że przedłużanie rzęs wykonane przez certyfikowaną stylistkę nie wpływa na stan rzęs naturalnych. Usługa powinna być powtarzana średnio co 4 tygodnie dla utrzymania optymalnego efektu. Dokładnych wskazówek na temat pielęgnacji rzęs udziela stylistka po wykonaniu usługi. W prezencie od Nas każda klientka otrzymuje szczoteczkę do rozczesywania rzęs oraz zalecenia na karteczce.

przedłużanie rzęs 2d:3d

Jest to objętościowa metoda przedłużania rzęs, polegająca na doklejeniu 2 lub 3 rzęs syntetycznych o obniżonej grubości do 1 rzęsy naturalnej. Pozwala to na uzyskanie naturalnego efektu zagęszczenia bez nadmiernego obciążania rzęsy właściwej. Warto pamiętać, że przedłużanie rzęs wykonane przez certyfikowaną stylistkę nie wpływa na stan rzęs naturalnych! Usługa powinna być powtarzana średnio co 3-4 tygodnie dla utrzymania optymalnego efektu. Dokładnych wskazówek na temat pielęgnacji rzęs udziela stylistka po wykonaniu usługi. W prezencie od Nas każda klientka otrzymuje szczoteczkę do rozczesywania rzęs oraz zalecenia na karteczce.

Lifting rzęs, laminacja + botoks

Botox rzęs i keratynowe laminowanie to zabieg dedykowany naturalnym rzęsom. Pozwala na uniesienie, pogrubienie, przyciemnienie oraz dogłębne odżywianie naturalnych rzęs. Daje bardzo naturalny efekt, ale sprawia, że spojrzenie nabiera wyrazistości. Zabieg nie ma nic wspólnego z doczepianiem sztucznych rzęs. Dzięki niemu nie ma już potrzeby używania zalotki do nadania im kształtu czy też konieczności doklejania sztucznych pasków. Oszczędza to nasz czas i pieniądze. Zabieg jest semipermamentny ponieważ działa na rzęsy, które aktualnie mamy na oczach, a to oznacza, że wraz z wzrostem i wypadaniem kolejnych rzęs nasze podkręcone rzęsy będą się wymieniać na proste - proces ten trwa około 2 miesięcy, dlatego zabieg powinno się powtórzyć po upływie 6 tygodni. Lash botox wypełnia wszystkie szczelinki i nierówności rzęs nawilża i pogrubia rzęsy, zawiera witaminy i minerały które działają odżywczo i regenerująco na włos. Aktywne składniki preparatu Botox mają cudowne właściwości - odżywiają, odmładzają, wzmacniają rzęsy i stymulują ich wzrost.

Regulacja brwi

Regulacja brwi sprawia, że twarz nabiera nowego wyglądu. Eleganckie, odpowiednio wystylizowane brwi nadają kobiecie charakteru oraz podkreślają naturalne rysy twarzy. W naszym salonie stylistka brwi posiada certyfikaty uprawniające ją do przeprowadzania tzw. geometrii brwi.

Henna brwi lub rzęs

Naturalnie przyciemnione brwi i rzęsy dodają wyrazistości każdej twarzy i podkreślają piękno naturalnych włosków. To rozwiązanie idealnie sprawdza się zamiast stosowania wodoodpornych tuszów, które sklejają rzęsy i tworzą na nich pajęczynkę, która jeszcze nikomu nie dodała uroku :) Jeśli chcesz by Twoje spojrzenie stało się olśniewające, a twarz bardziej wyrazista, zapraszamy na usługę.

Henna brwi i rzęs + regulacja

Najbardziej kompleksowa usługa, obejmująca stylizację brwi oraz przyciemnianie rzęs.