Kobieta z czerwonymi ustami zabiegi na twarz mikrodermabrazja Kopalni Piękna Katowice

Zabiegi na twarz

Idealnie zadbana skóra? Nie tylko w reklamach - dzięki Nam może stać się rzeczywistością! W naszej ofercie znajdziesz gamę profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych i odmładzających twarz. Twoja cera każdego dnia jest narażona na różne dolegliwości spowodowane temperaturą, używkami, dietą, ilością snu i wieloma innymi czynnikami, na które nie zawsze masz wpływ. Jeżeli chcesz poczuć efekty na własnej skórze - odwiedź Nas! I przekonaj się co możemy dla Ciebie zrobić!

2.png
3.png

Dlaczego warto wybrać wlaśnie nas?

  • dysponujemy profesjonalną wiedzą zdobytą w szkołach i na licznych szkoleniach. Dzięki temu masz pewność, że jesteś w rękach profesjonalistów!

  • do naszych zabiegów na twarz stosujemy najwyższej jakości kosmetyki - nigdy nie używamy tańszych zamienników ani firm z niższych półek. Masz pewność, że wykonywany zabieg będzie bezpieczny, a jego cena ma swoje solidne podstawy.

  • ponieważ jak ty, tak i Twoja skóra jesteście wyjątkowe i niepowtarzalne, nasza kosmetyczka zawsze przeprowadza indywidualną konsultację z wykorzystaniem najlepszego sprzętu do analizy.

  • atmosfera jest ważna! Zależy nam, byś podczas wizyty w naszym salonie była maksymalnie odprężona i nic Cię nie rozpraszało. Nastrojowa muzyka, kojące zapachy i relaksacyjne kolory naszych wnętrz przełożą się na Twoje błogie samopoczucie.

Żółw w rafie