zabiegi na ciało śląsk katowice kopalnia piękna wyszczuplanie modelowanie sylwetki

Zabiegi na cialo

Nasze poczucie własnej wartości często zależy od zgrabnego i zadbanego ciała. Na co więc czekasz? Stwórz je! Bez rygorystycznych diet i męczących ćwiczeń! Piękną sylwetkę pomogą Ci zapewnić zabiegi na ciało w Naszym gabinecie, które wykonuje prawdziwa specjalistka w swojej dziedzinie. Niezależnie od tego, z jakim problemem borykasz się na codzień, możesz liczyć z naszej strony na pomoc, dyskrecję oraz wyrozumiałość. Pomożemy Ci skończyć z pomarańczową skórką i fałdkami tłuszczu - wymodelujemy wybrane przez Ciebie części ciała i głęboko nawilżymy skórę. 

bandaże Arosha

Mamy kilka rodzajów bandaży:

-Pierwszy jest to zabieg Push Up widocznie poprawiający wygląd biustu, modelujący jego kształt, a także powiększający nawet o jeden rozmiar!!! Aktywne koncentraty, którymi nasączone są bandaże błyskawicznie wypełnią, wyrzeźbią i podniosą biust. Seria zabiegów tworzy mikrosiateczkę liftingującą na kształt „niewidzialnego biustonosza”, zapewniając szybki efekt „push-up”. Zabieg skutecznie zwalcza objawy opadania, utraty jędrności i elastyczności biustu. Powiększa piersi nadając im piękny i okrągły kształt. Dodatkowo poprawia elastyczność i gładkość skóry.

- zestaw OEDEMACEL  KIT – stworzony do walki z problemem cellulitu obrzękowego. Wyjątkowa kombinacja aktywnych składników, działając synergicznie, zwalcza pierwotne przyczyny powstawania cellulitu, tj. rozszerzenie naczyń krwionośnych oraz międzykomórkowe  gromadzenie płynów, skutecznie drenuje oraz rozpuszcza złogi tłuszczowe, redukując obwód obszaru poddanego zabiegowi.

- zestaw ADIPOCEL KIT –  stworzony do walki z cellulitem włóknistym w zaawansowanym stadium. ADIPOCEL KIT to połączenie różnych składników lipolitycznych mających na celu redukcję komórek tłuszczowych oraz walkę z deformacją włókien kolagenowych – czynników  odpowiedzialnych za pojawianie się cellulitowych grudek na skórze

- zestaw FIRMING KIT  niezwykle aktywny zabieg ujędrniający i przywracający elastyczność skórze wiotkiej, liftinguje i ujędrnia

Terapia składa się z 8 zabiegów wykonywanych 1 lub 2 razy w tygodniu. Każdy zabieg składa się z 4 etapów:

 

peeling kwasem glikolowym – zastosowany bezpośrednio przed aplikacją aktywnych składników, znacząco zwiększa ich absorpcję

wmasowanie ampułki z aktywnymi składnikami

bandażowanie  jednorazowymi bandażami nasączonymi aktywnymi składnikami  na 30 min

zdjęcie bandaży i wmasowanie odpowiedniego kremu

Zabieg jest przyjemny i relaksujący. Bandaż nie uciska skóry i zapewnia jedynie kontrolowaną kompresję. Pod bandażem nie wytwarza się ciepło dzięki czemu zabieg nie odwadnia skóry. Jest bezpieczny nawet dla osób z problemami naczyniowymi.

 

Już po pierwszy zabiegu widoczna jest poprawa stanu skóry ale spektakularne efekty wymagają wykonania całej kuracji tj. 8 zabiegów w regularnych odstępach czasu ( 1 lub 2 razy w tygodniu). Wskazane jest także stosowanie podczas kuracji odpowiedniej pielęgnacji domowej polegającej na 3 minutowym suchym peelingu szczotką Arosha oraz stosowanie balsamu o właściwościach ujędrniających lub redukujących celulit (GRATIS!!)

Modele Bielizna

Body Positive

Body Positive to myślenie o człowieku z życzliwością, bez względu na to, jak wygląda. Po prostu. Jesteśmy przecież czymś o wiele więcej, niż tym co widać na pierwszy rzut oka. Jeśli spojrzymy na innych z sympatią, zawsze dostrzeżemy unikatowe piękno.

Pamiętajmy, że nie ma jednego, uniwersalnego wzorca jak powinniśmy wyglądać. Każda z Nas jest wyjątkowa i każda decyduje o sobie sama. Życie to tylko niekończąca się ilość dróg, które prowadzą do jednego celu. Naszą misją jest sprawianie, by każda kobieta dostrzegła to coś w sobie.

Nikt nie pokocha nas bardziej, niż my same siebie!