Pedicure

Dłonie i stopy są bardzo narażone na zniszczenie podczas codziennych czynności. Wymagają szczególnej uwagi, ponieważ są osobistą wizytówką. Ich wygląd wiele mówi o człowieku – łatwo ocenić w ten sposób wiek osoby czy rodzaj wykonywanej pracy. Z tego względu powinny być starannie wypielęgnowane, a ich skóra – delikatna i aksamitna (wliczając w to zdrowe i błyszczące paznokcie).

pedicure odżywczy

Piękne i zadbane stopy to jeden z nieodzownych elementów naszego wyglądu. Usługa pedicure odżywczego to moczenie stóp, złuszczanie, odsunięcie skórek, a także matowienie, polerowanie i nałożenie odżywki na płytkę paznokcia w zależności od jej kondycji.

pedicure hybrydowy

Piękne i zadbane stopy to jeden z nieodzownych elementów naszego wyglądu. Usługa pedi hybrydowego polega na wykonaniu kąpieli z użyciem soli morskiej, zmiękczeniu i opracowaniu skórek, opiłowaniu paznokci, a następnie na pomalowaniu paznokci lakierem hybrydowym tak samo, jak to wygląda w przypadku manicure hybrydowego. Na koniec na skórki nakładana jest oliwka, a na stopy krem.

pedicure spa dla mężczyzn

Jest to klasyczny pedicure opracowujący typowe dla męskiej skóry problemy. Szczególnie w okresie letnim męskie stopy powinny być zadbane, aby zapobiec nadmiernemu poceniu się czy przykremu zapachowi. Jest to relaksująca i powszechnie stosowana usługa, na bazie kąpieli w soli morskiej, pozwalająca się wyciszyć i odpocząć. Usługa składa się z opracowania skórek, peelingu, kąpieli parafinowej, opiłowania paznokci oraz wtarciu kremu lekkim masażem. Na życzenie klienta na stopach może zostać wykonany pedicure japoński lub kompleksowy pedicure SPA for MEN (dopłata do zabiegu wynosi 50 zł).

pedicure spa + hybryda

Jest to pedicure wykonywany na bazie soli morskiej. W trakcie usługi przeprowadzany jest peeling oraz kompleksowe opracowanie skórek i płytki paznokcia. Usługa przeznaczona jest dla kobiet pragnących relaksu, szczególnie polecana jest w lato kiedy nasze stopy są szczególnie odsłonięte. Wykonuje się pedicure hybrydowy, a masażem wmasowuje serum lub krem. Po zakończeniu usługi można pozostać w jednorazowych klapkach i zrelaksować się przy kawie.