nasz salon kopalnia piękna katowice śląsk chorzów bytom salon kosmetyczny gabinet

Nasz salon

Szeroka gama niezwykłych zabiegów zarówno relaksujących, jak i upiększających powstała w oparciu o ofertę najlepszych salonów beauty, by każdy klient mógł zostać obsłużony kompleksowo, przez najwyższej klasy personel. Do Państwa dyspozycji oddajemy przestrzeń wypełnioną rodzinną i przyjazną atmosferą, na obrzeżu doskonale skomunikowanego osiedla na Brynowie. Kopalnia Piękna to miejsce stworzone przez kobiety i z myślą o kobietach!

Chcąc sprostać Naszej misji na bieżąco uczestniczymy w szkoleniach, warsztatach, seminariach i targach branżowych, dzięki czemu możemy poznawać i popularyzować najnowsze trendy. Zawsze chętnie służymy pomocą i odpowiadamy na wszelkie pytania. Nigdy też nie zabraknie nam czasu na zaserwowanie filiżanki kawy czy herbaty i miłą pogawędkę.

 

Naszym celem jest wskazać kobietom perspektywy i umożliwić pokochanie siebie. W każdej z Nas jest piękno, a my zadbamy o to by je wydobyć.

facebook_untitled.jpg

Agata Rączka

Manager

Stylistka rzęs i wizażystka. Ekspert marki Dermalogica oraz Thalgo, certyfikowana Brow Artist, a od lutego 2020 także trener marki Perfect Eyelash. W wolnych chwilach uwielbia sport oraz książki, jednak większość czasu zajmują jej studia prawnicze.

Niektóre certyfikaty i dyplomy

"Wszystko super! Zabieg przeprowadzony bardzo profesjonalnie, Pani Agnieszka jest najlepsza! Z czystym sumieniem polecam i napewno wrócę! :)"

OPINIE KLIENTÓW

—  Małgosia P. (źródło: www.lavito.pl)