Modellen_12_1080x1080.png

Modelki

Zostań Naszą modelką podczas szkolenia i. skorzystaj z usług wykonywanych pod okiem doświadczonego trenera przez zdolne kursantki! Korzyść jest obopólna - dzięki Tobie kursantka będzie mogła poznać tajniki swojego przyszłego zawodu, a ty otrzymasz fantastycznie wykonaną usługę całkowicie za darmo!

Zasady

Przy większości szkoleń nie ma znaczenia twój wygląd, wzrost czy wiek. Szkolenia obwarowane dodatkowymi wymaganiami są to wydarzenia specjalne, organizowane w formie pokazów lub jako przygotowania do mistrzostw, o czym informacja podawana będzie przy naborze.

Co jednak ważne - jako modelka musisz wyrazić zgodę na wykonanie zdjęć przed/po, jak również znalezienie się na pozostałych materiałach ze szkolenia.

Warto pamiętać, że kursantki to osoby początkujące, wobec tego czas wykonania usługi może się drastycznie różnić od tego, który jest przyjęty na codzień w salonach. Średnio jedna sesja modelingowa trwała będzie około 4 godzin, dlatego bardzo prosimy, żebyś miała to na uwadze decydując się na zostanie modelką.

Zapisy

Jesteś już zdecydowana? Wspaniale! Żeby zapisać się jako modelka skontaktuj się z Nami za pomocą Instagrama, Facebooka lub pod numerami telefonu:

 

606-793-759

732-050-175

Nawet jeżeli w danej chwili nie prowadzimy naboru na konkretne szkolenie, z przyjemnością wpiszemy cię na listę rezerwową modelek na szkolenie z wybranej usługi, tak byś nie przegapiła swojej szansy!