Masaze

.

Wybraliśmy poniższe zabiegi spośród dostępnych w salonach SPA na całym Śląsku, ponieważ przynoszą największy relaks w najkrótszym czasie. Przyjdź i przekonaj się, że aby zregenerować siły nie musisz wcale zmieniać swojego dziennego planu!

masaż stóp

Masaż stóp jest to odpowiedź na dolegliwości bólowe współczesnych kobiet, związane z długotrwałym noszeniem szpilek, butów na obcasie oraz wzrastającym tępem życia. Obciążanie naszych stóp każdego dnia może wywoływać dolegliwe bóle łydek i skurcze mięśni. Masaż stóp to nie tylko wspaniała forma relaksu, ale i usługa poprawiająca krążenie limfy, zapobiegająca powstawaniu żylaków i obrzęków.

masaż twarzy

Najczęściej wybierany jako rozszerzenie podstawowych zabiegów na twarz. Zrelaksuj się przy kojących dźwiękach muzyki i blasku świec. Zakończ swój dzień sensualnym doznaniem! Klasyczny masaż twarzy polega na skoncentrowanych, specjalnych ruchach dłońmi na twarzy. Idealnie wykonany masaż posiada działanie pobudzające na tkanki oraz przyspiesza transport substancji aktywnych. Przed masażem wykonujemy dokładny demakijaż oraz analizę stanu cery z podpowiedziami, jak dbać o nią po wyjściu z gabinetu. Na koniec masażu aplikujemy na twarz preparat dopasowany do rodzaju cery.