Makijaz

.

Jest to bardzo precyzyjna czynność, podczas której odpowiedni dobór kolorów decyduje o olśniewającym efekcie końcowym! Makijaż to podkreślenie naturalnego piękna kobiety, zatuszowanie mankamentów oraz wydobycie tego co najlepsze. W naszym salonie makijażem zajmuje się certyfikowana wizażystka.

makijaż próbny

Makijaż próbny jest niezwykle ważnym elementem  przygotowań do imprezy. Konsultacja ta jest spotkaniem dwóch osób – klientki i profesjonalisty, którzy mają wspólny cel – stworzyć makijaż dzięki, któremu Panna Młoda olśni wszystkich w dniu ślubu. Wcześniejsze spotkanie pozwala na zdefiniowanie wizji, połączenie ich w jedną całość i wypróbowaniu różnych rozwiązań. Jeśli podoba się nam technika pracy wizażysty, poszczególne elementy makijażu zawsze mogą zostać zmodyfikowane – tonacja kolorystyczna, intensywność makijażu oka czy ust – dla doświadczonego profesjonalisty nigdy nie ma jednego szablonu i znajdzie kilka dróg, aby jego klientka czuła się i była w rzeczywistości najpiękniejsza podczas wydarzenia, do którego się przygotowuje.

makijaż dzienny

Makijaż dzienny to dyskretne podkreślenie atutów kobiety. Polega na maskowaniu niedoskonałości, takich jak wypryski i przebarwienia oraz wydobyciu naturalnego piękna. Niewątpliwie nada skórze świeży wygląd. Makijaż dzienny zakryje nasze niedoskonałości oraz podkreśli atuty, takie jak brwi, usta i kości policzkowe. Sprawia, że wygląda się świeżo i promiennie. Jest lekki i delikatny, dzięki czemu będzie idealny zarówno do pracy, szkoły, jak i na spacery czy zakupy. Ważne, aby kosmetyki używane do makijażu były odpowiednio dopasowane do naszej cery. Tego typu makijaż, będzie odpowiedni właściwie dla każdej kobiety. 

makijaż wieczorowy

Makijaż wieczorowy jest rodzajem makijażu okolicznościowego, który wykonuje się na specjalną okazję. Przygotowując makijaż wieczorowy trzeba pamiętać o tym, by dostosować go do pory dnia, w jakiej mamy zamiar się w nim pokazać. Światło świec oraz sztuczne oświetlenie to istne pochłaniacze kolorów, z tego powodu makijaż powinien opierać się na wyrazistych i intensywnych barwach oraz wyostrzonych konturach. Mocny i wyrazisty make-up wieczorowy znacznie różni się od subtelnego i naturalnego makijażu dziennego.

makijaż ślubny

Czy warto malować się samemu w dniu własnego ślubu? Oczywiście opinie są podzielone, jednak w naszej opini makijaż ślubny jest dopełnieniem naszego wyglądu i swoistą kropka nad „i”. Panny młode wydają fortunę na wymarzoną sukienkę czy fryzjera. Dopieszczają każdy szczegół. Dodatki przecież muszą pasować do zaproszeń, bukiety na stołach powinny być w ręcznie malowanych flakonach, a menu jak najokazalsze. Na samym końcu decydują się na makijaż same w domu, lub wybierają najtańszą, nie sprawdzoną wizażystkę. I TRACH! Wspomnienia na zdjęciach prezentują się dobrze. Może z wyjątkiem tych sińców pod oczami, zaczerwienionej lub zszarzałej cery albo twarzy świecącej się tak, że wygląda jak po kilku godzinach na siłowni. Pamiętajmy, że makijaż jest dopełnieniem naszego ślubnego wyglądu. Powinien być świetlisty, zmysłowy, świeży, pięknie wycieniowany, podkreślający nasze atuty i oczywiście trwały. W profesjonalnym salonie wykonywany jest kosmetykami o przedłużonej trwałości. Doczepiane są kępki rzęs, aby wzmocnić koronę oka. Dodatkowo jest utrwalany fikserami, zarówno w spray’u jak i w pudrze.  Wybierając wizażystę zyskujemy jakość oraz czas. Zyskujemy także komfort. To idealny czas dla siebie przed ważnym „TAK”.